arr3KeramikaVážení rodiče, děti mají keramické výrobky připravené k vyzvednutí ve své třídě. Na odnesení... arr3PoděkováníDěkujeme Asociaci pro elektromobilitu ČR za poskytnutí daru ve formě ochranných štítů pro... arr3Hodnocení za 2. pololetíVážení rodiče, MŠMT 27.4. vydalo vyhlášku a metodiku k hodnocení žáků na konci 2. pololetí. Při... arr3Procvičování pro žáky1) Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny.... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

Školní rok 2020 / 2021 začíná v úterý 1.9.2020. Bližší informace k organizaci doplníme dle aktuální situace v posledním srpnovém týdnu.

Do školní družiny byli přijati všichni žáci, kteří podali přihlášku / zápisový lístek. Rodiče žáků prvních ročníků vyplní zápisový lístek v prvním týdnu školního roku.

YmVhMDk