arr3ZŠ Jana Kubelíka, Neveklov přijme od 1.9.2019 aprobovaného učitele F a IKT.   Životopis zašlete na... arr3Keramika pro malé i velké  v keramické dílně ZŠ Neveklov v sobotu 18. a v neděli 19.května 2019   vyrábíme zahradní a... arr3Kroužky Mgr. Radky Voříškové - 2. pololetí Informace a termíny kroužků na 2. pololetí - keramika, drátování a tvoření z přírodních... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

Vánoční akademie

Ve čtvrtek 20.12. se konala tradiční vánoční akademie. Děti svá vystoupení pečlivě secvičily, aby je mohly předvést rodičům a dalším hostům. Dvakrát zcela naplněná aula dokazuje velkou oblíbenost této akce. I tentokrát žáci předvedli téměř profesionální scénky doplněné tancem a písněmi a potěšili tak návštěvníky akademie.

Fotografie od Filipa Heřmánka zde.

Fotografie od Hynka Mareše zde.

Videozáznam zde.

NjU1ZTky