arr3Keramika pro malé i velkév keramické dílně ZŠ Neveklov v sobotu16. a v neděli 17.března 2019  vyrábíme jarní... arr3Vánoční akademieVe čtvrtek 20.12. se konala tradiční vánoční akademie. Děti svá vystoupení pečlivě secvičily, aby je... arr3Kroužky Mgr. Radky Voříškové - 2. pololetí Informace a termíny kroužků na 2. pololetí - keramika, drátování a tvoření z přírodních... arr3Kalendář akcí    ...

Vánoční akademie

Ve čtvrtek 20.12. se konala tradiční vánoční akademie. Děti svá vystoupení pečlivě secvičily, aby je mohly předvést rodičům a dalším hostům. Dvakrát zcela naplněná aula dokazuje velkou oblíbenost této akce. I tentokrát žáci předvedli téměř profesionální scénky doplněné tancem a písněmi a potěšili tak návštěvníky akademie.

Fotografie od Filipa Heřmánka zde.

Fotografie od Hynka Mareše zde.

Videozáznam zde.

NDI3MzUxN