arr3PoděkováníDěkujeme Asociaci pro elektromobilitu ČR za poskytnutí daru ve formě ochranných štítů pro... arr3Konzultace žáků 9. třídVážení zákonní zástupci,   projevili jste zájem o konzultace pro Vaše děti, žáky 9.... arr3Čestné prohlášení ke staženíFormát docx Formát pdf ... arr3Další informace k zápisuVážení rodiče, dne 30.4.2020 skončil zápis do 1. tříd naší školy. V nejbližších dnech obdržíte... arr3Hodnocení za 2. pololetíVážení rodiče, MŠMT 27.4. vydalo vyhlášku a metodiku k hodnocení žáků na konci 2. pololetí. Při... arr3Ošetřovné pro OSVČPokud osoba samostatně výdělečně činná (dále jen „OSVČ“) na hlavní činnost, která na... arr3Procvičování pro žáky1) Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny.... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

ZmIxNTA