AKTUALITY

arr3Informace pro rodiče žáků 1. třídVážení rodiče, nový školní rok bude slavnostně zahájen ve středu 1. září v 7:50. Škola bude... arr3Procvičování pro žáky1) Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny.... arr3PoděkováníDěkujeme Asociaci pro elektromobilitu ČR za poskytnutí daru ve formě ochranných štítů pro...

» Školní jídelna
Školní jídelna Neveklov

Školní jídelna zabezpečuje stravování žáků I. a II. stupně Základní školy Neveklov, studentů Obchodní akademie (obědy, celodenní stravování) a žáčků mateřské školy. Dále umožňuje závodní stravování zaměstnanců těchto organizací. Poskytuje také stravování cizích strávníků (učitelé ve výslužbě, důchodci, zaměstnanci obce Neveklov ap.).

 

POKYNY PRO NOVÉ STRÁVNÍKY 

 

Kontakty

 

Školní jídelna Neveklov              
Školní 302              Ředitel školní jídelny: Martin Šimr
257 56 Neveklov                
Tel.: 317 741 188              
IČ: 70990671              

NzIxZ