arr3Informace pro rodiče žáků 1. třídVážení rodiče, nový školní rok bude slavnostně zahájen ve středu 1. září v 7:50. Škola bude... arr3Procvičování pro žáky1) Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny.... arr3PoděkováníDěkujeme Asociaci pro elektromobilitu ČR za poskytnutí daru ve formě ochranných štítů pro...

» Školní jídelna
Školní jídelna Neveklov

Školní jídelna zabezpečuje stravování žáků I. a II. stupně Základní školy Neveklov, studentů Obchodní akademie (obědy, celodenní stravování) a žáčků mateřské školy. Dále umožňuje závodní stravování zaměstnanců těchto organizací. Poskytuje také stravování cizích strávníků (učitelé ve výslužbě, důchodci, zaměstnanci obce Neveklov ap.).

POKYNY PRO NOVÉ STRÁVNÍKY

Školní jídelna Neveklov