arr3Kroužky pro rok 2019/2020Vážení rodiče, milé děti! Naše škola otevře od 1.10.2019 několik zájmových kroužků. Předkládáme Vám... arr3PozvánkaZveme rodiče na besedu Slasti a strasti víceletých gymnázií, která se koná 24. 9. 2019 od 17 hodin v... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

»
Stránky třídy 5.B

třídní učitelka: Mgr. Galina Žďárská

Školní výlet

Album fotografií ze školního výletu do zážitkového parku Zeměráj, Kovářov je k dispozici zde.

Výtvarné práce

Výtvarné práce žáků 5.B

Zajímavé práce vytvářejí naši žáci i v hodinách výtvarné výchovy. Jejich malby, kresby i výrobky se stávají součástí výzdoby třídy a zpestřují žákům jejich prostředí. V Naší fotogalrii si můžete prohlédnout obrázky žáků 5.B. Ti tvořili nejen na téma podzim, přidali i další témata, obzvláště povedení jsou jejich čerti a andílci

Výtvarné práce na téma podzim