arr3ZŠ Jana Kubelíka, Neveklov přijme od 1.9.2019 aprobovaného učitele F a IKT.   Životopis zašlete na... arr3Keramika pro malé i velké  v keramické dílně ZŠ Neveklov v sobotu 18. a v neděli 19.května 2019   vyrábíme zahradní a... arr3Kroužky Mgr. Radky Voříškové - 2. pololetí Informace a termíny kroužků na 2. pololetí - keramika, drátování a tvoření z přírodních... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

»
Stránky třídy 5.B

třídní učitelka: Mgr. Galina Žďárská

Výtvarné práce

Výtvarné práce žáků 5.B

Zajímavé práce vytvářejí naši žáci i v hodinách výtvarné výchovy. Jejich malby, kresby i výrobky se stávají součástí výzdoby třídy a zpestřují žákům jejich prostředí. V Naší fotogalrii si můžete prohlédnout obrázky žáků 5.B. Ti tvořili nejen na téma podzim, přidali i další témata, obzvláště povedení jsou jejich čerti a andílci

Výtvarné práce na téma podzim

NTM2ODd