arr3KeramikaVážení rodiče, děti mají keramické výrobky připravené k vyzvednutí ve své třídě. Na odnesení... arr3PoděkováníDěkujeme Asociaci pro elektromobilitu ČR za poskytnutí daru ve formě ochranných štítů pro... arr3Hodnocení za 2. pololetíVážení rodiče, MŠMT 27.4. vydalo vyhlášku a metodiku k hodnocení žáků na konci 2. pololetí. Při... arr3Procvičování pro žáky1) Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny.... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

»
Stránky třídy 5.B

třídní učitelka: Mgr. Galina Žďárská 2018/2019

Školní výlet

Album fotografií ze školního výletu do zážitkového parku Zeměráj, Kovářov je k dispozici zde.

Výtvarné práce

Výtvarné práce žáků 5.B

Zajímavé práce vytvářejí naši žáci i v hodinách výtvarné výchovy. Jejich malby, kresby i výrobky se stávají součástí výzdoby třídy a zpestřují žákům jejich prostředí. V Naší fotogalrii si můžete prohlédnout obrázky žáků 5.B. Ti tvořili nejen na téma podzim, přidali i další témata, obzvláště povedení jsou jejich čerti a andílci

Výtvarné práce na téma podzim