arr3Keramika pro malé i velkév keramické dílně ZŠ Neveklov v sobotu16. a v neděli 17.března 2019  vyrábíme jarní... arr3Vánoční akademieVe čtvrtek 20.12. se konala tradiční vánoční akademie. Děti svá vystoupení pečlivě secvičily, aby je... arr3Kroužky Mgr. Radky Voříškové - 2. pololetí Informace a termíny kroužků na 2. pololetí - keramika, drátování a tvoření z přírodních... arr3Kalendář akcí    ...

»
Stránky třídy 5.B

třídní učitelka: Mgr. Galina Žďárská

Výtvarné práce

Výtvarné práce žáků 5.B

Zajímavé práce vytvářejí naši žáci i v hodinách výtvarné výchovy. Jejich malby, kresby i výrobky se stávají součástí výzdoby třídy a zpestřují žákům jejich prostředí. V Naší fotogalrii si můžete prohlédnout obrázky žáků 5.B. Ti tvořili nejen na téma podzim, přidali i další témata, obzvláště povedení jsou jejich čerti a andílci

Výtvarné práce na téma podzim

Y2U0N2