arr3Školní družina 2019/2020Přikládáme seznam žáků přijatých do školní družiny pro školní rok 2019/2020. Jedná se o všechny... arr3Vážení rodiče, pokud Vaše dítě navštěvuje školní jídelnu, zkontrolujte, zda má uhrazené stravné.... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

»
Stránky třídy 5.B

třídní učitelka: Mgr. Galina Žďárská

Školní výlet

Album fotografií ze školního výletu do zážitkového parku Zeměráj, Kovářov je k dispozici zde.

Výtvarné práce

Výtvarné práce žáků 5.B

Zajímavé práce vytvářejí naši žáci i v hodinách výtvarné výchovy. Jejich malby, kresby i výrobky se stávají součástí výzdoby třídy a zpestřují žákům jejich prostředí. V Naší fotogalrii si můžete prohlédnout obrázky žáků 5.B. Ti tvořili nejen na téma podzim, přidali i další témata, obzvláště povedení jsou jejich čerti a andílci

Výtvarné práce na téma podzim