arr3Kroužky pro rok 2019/2020Vážení rodiče, milé děti! Naše škola otevře od 1.10.2019 několik zájmových kroužků. Předkládáme Vám... arr3PozvánkaZveme rodiče na besedu Slasti a strasti víceletých gymnázií, která se koná 24. 9. 2019 od 17 hodin v... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

Kroužky pro rok 2019/2020

Vážení rodiče, milé děti!

Naše škola otevře od 1.10.2019 několik zájmových kroužků. Předkládáme Vám nyní jejich nabídku. Pokud máte o kroužek zájem, vyplněné přihlášky přineste do 27.9.2019 vedoucím kroužků, popř. třídními učiteli. Poté obdržíte od vedoucího kroužku informaci, zda je dítě na kroužek přijaté!

Výše poplatků může být mezi jednotlivými kroužky rozdílná. Záleží na počtu přihlášených dětí a také na materiálech a pomůckách, které jsou pro práci kroužku potřeba. Žádám Vás, aby děti předaly poplatky vedoucím kroužků nejpozději do 25.10.2019.
Přikládáme i nabídku kroužků dalších neveklovských spolků. Přihlašování řešte individuálně s vedoucími / organizacemi.

Pozvánka

Zveme rodiče na besedu Slasti a strasti víceletých gymnázií, která se koná 24. 9. 2019 od 17 hodin v zasedací místnosti Posázaví o.p.s. (Piaristická kolej, Masarykovo náměstí 1, Benešov).

Nabídka soutěží

pro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.

YzRhMWIwM2