arr3Školní družina 2019/2020Přikládáme seznam žáků přijatých do školní družiny pro školní rok 2019/2020. Jedná se o všechny... arr3Vážení rodiče, pokud Vaše dítě navštěvuje školní jídelnu, zkontrolujte, zda má uhrazené stravné.... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

Školní družina 2019/2020

Přikládáme seznam žáků přijatých do školní družiny pro školní rok 2019/2020.

Jedná se o všechny žáky 2. - 4. ročníku, jejichž rodiče žádali o přijetí do školní družiny.

Žáci 1. ročníku byli informováni o přijetí / nepřijetí společně s rozhodnutím o přijetí ke školní docházce.

Žáci 1. ročníku, jejichž rodiče žádali o školní družinu dodatečně (na třídní schůzce), jsou také přijati do školní družiny.

Vážení rodiče, pokud Vaše dítě navštěvuje školní jídelnu, zkontrolujte, zda má uhrazené stravné. Pokud ne, je nutné jej neprodleně doplatit! Kontakt na šk. jídelnu: 317 741 188.

Nabídka soutěží

pro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.

NDM5N