arr3Kroužky pro rok 2019/2020Vážení rodiče, milé děti! Naše škola otevře od 1.10.2019 několik zájmových kroužků. Předkládáme Vám... arr3PozvánkaZveme rodiče na besedu Slasti a strasti víceletých gymnázií, která se koná 24. 9. 2019 od 17 hodin v... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí    ...

ŠKOLNÍ ROK 2019-2020
Slavnostní zahájení školního roku

V pondělí 2. září začal nový školní rok i pro 375 žáků naší školy. Naše škola vstoupila do nového školního roku s řadou novinek. Velkou změnou zejména pro rodiče je zavedení elektronické žákovské knížky, pro žáky pak používání šatních skříněk.

Slavnostní zahájení se neslo v tradičním duchu, kdy žáci první vyučovací hodinu strávili se svými třídními učiteli a druhou na společném setkání v aule školy.

Při příležitosti prvního školního dne navštívila naši školu paní Livia Klausová. Přivítala 45 prvňáčků a společně s ředitelkou školy a starostou města jim předala dárky a pamětní list. V aule promluvila k ostatním žákům, setkala se s reprezentanty školy ve sportovních a dovednostních soutěžích, pozdravila se a diskutovala s pedagogickými pracovníky školy.

Fotogalerie zde.

OTRjZWMx